Historie klanu


Všichni členové

Toto je seznam všech bývalých i současných členů klanu Leet Hawks, kteří se zde za ta léta vystřídali:

Rataj, Pavel42, RaPyyyD, Zuzik, K!ŁŁ€RK0, Raki, Venca, sniper.svk, Garfield, krokody, lumik1231, R4nd, Granko, Logan, EdwinRaven, TiTaN, Flexx, Jeseter404, martinhodak, matrix07012, Winking, shawneeo, terellys, Lewys, Fluffy, Meth, Elisa, Windking, dvar, дониль, camasaur, pavot, Sonyy, Shield, WhiteWolf, Tempestus, Dooh, CajTron, Jarason, Scally, mldolik, Maverick, Majkí, Moranos, Debilzlesa, iBongy, pa202, exile, Jesus, VlkoVod, JazeX, MaRkEn, patasas11, Jany, Dank, Vito, REVE, Filmaster, Vasil, Matthew, HANSBACH, Happy, dannyrocker, Špekoun, Squadfam, domo2361, Crafter, Ovčák, Marcus, Alfondra, Falleagle, Radim, Majkey, Nicer, Ariussin, ShadowWolf, Mickey


Začátky

Klan vznikl dne 4.7.2009 s tagem "-SNIPER-", který jsme si začali dávat před jméno ve hře Counter-Strike: Source.

Zakládajícími členy byli tehdy jara42, Pavel99CZ, rapyyyd, z_u_z_!_k (dle původních přezdívek, dnes je však budete znát spíše pod přezdívky: Rataj, Pavel42, RaPyyyD a Zuzik). Z těchto původních čtyř členů zůstal v klanu dodnes pouze Rataj a Pavel42.

Netrvalo dlouho, než se do klanu přidal Raki a K!ŁŁ€RK0, ti dokázali společně s RaPyyyDem vytvořit trojici, která se dokázala dobře umístit na nějakých těch menších 3v3 turnajích. Občas jsme se účastnili i nějakého 5v5 turnaje, ale tam jsme nesklízeli žádné úspěchy.

Brzy jsme se rozšířili z CSS i na CS 1.6, později i na další hry, to už se z nás stal tzv. multiklan, neboli klan působící na více hrách. Ačkoliv jsme se v ostatních hrách neúčastnili téměř žádných turnajů, "působili" jsme na každé hře, kde to šlo.

Koncem roku 2010, po odchodu legendární trojice z našeho klanu, jsme byli tak moc bezradní, že jsme se zcela rozpadli a klan dočasně přestal fungovat.


Éra CZSA

Někdy v roce 2012 se náš klan obnovil pod názvem CZSA. Kromě těch co zbyli před rozpadem SNIPER se k CZSA přidali i další noví hráči. Hrávali jsme především CS 1.6.

V této době jsme již měli náš první veřejný herní server. Později díky spolupráci s e-sport týmem KnT (Knockouters) jsme získali vlastní TeamSpeak 3 server.

Tak začal klan opět pořádně fungovat, ale kromě pár turnajů (CSS, Vietcong) jsme začali náš klan zakládat především na zábavě, než na snaze být v něčem dobří.

Dostali jsme se poté i k pořádání turnajů, které pořádáme dodnes.


Současnost

Dne 26.9.2014 jsme náš klan přejmenovali na Leet Hawks, tak se, jak jste si pravděpodobně všimli, jmenuje dodnes.

V letech 2014 a 2015 jsme fungovali jako mezinárodní klan na CS:GO a zúčastnili jsme se různých CW a menších turnajů.

Po rozpadu mezinárodní sekce jsme už jen pořádali několik turnajů převážně na CS:GO, cizích turnajů už jsme se moc neúčastnili i CW jsme zcela vypustili.

V prosinci 2016 jsme začali hrát Armu 3 a od té doby se soustředíme především na ní, fungujeme mimo jiné i jako semi-serious milsim jednotka.